Solární parky na klíč

Zajistíme vám dlouhodobou investici do fotovoltaické elektrárny (FVE) se zajímavým zhodnocením financí. Realizace je možná jako pozemní instalace, na vodních plochách, agrofotovoltaika (agrivoltaika) apod. Už v devadesátých letech jsme vyráběli solární články a připojili do distribuční sítě první menší FVE. V roce 2009 jsme realizovali první větší projekt o výkonu 2 MWp a dále pokračovali přes šest evropských zemí. Dodnes jsme zákazníkům předali FVE o celkovém výkonu přesahujícím 200 MWp, aktuálně provozujeme přes 130 MWp.

Postaráme se o všechno – studie realizovatelnosti FVE, ekonomika projektu, návrh nejvhodnější technologie, vypracování autorizované projektové dokumentace, vyřízení stavebního povolení, součinnost při zajištění financování, kompletní realizace fotovoltaické elektrárny, zajištění připojení u distribuční společnosti, vyřízení licence a další potřebné činnosti.

Realizací to ale nekončí. Pro zákazníky zajišťujeme dlouhodobé provozování FVE – servis, záruční a pozáruční opravy, preventivní prohlídky, revize, údržbu pozemků a okolí, monitoring s centrálním dispečinkem 365 dní v roce, vlastní software pro sledování a analýzy, administrativní úkony i případně vedení účetnictví.

Poptávkový formulář

  Kontaktujte obchodníka

  Jiří Pavela
  obchodní manažer

  Zobrazit kontakty

  jiri.pavela@solartec.eu
  +420 724 955 666

  Přejít do e-shop