Investice do fotovoltaiky

Hledáte investiční projekty, dodavatele či partnera pro stavbu fotovoltaické elektrárny na volné ploše? Na poli fotovoltaických technologií nejsme žádní nováčci. Proto se můžete spolehnout, že vám vždy doporučíme dobré řešení pro vaši situaci. Připravujeme vlastní projekty, dokážeme realizovat i již hotové projekty v rámci instalace na klíč (EPC). Máme zkušenosti s rozsáhlými instalacemi v České republice i zahraničí (Slovensko, Polsko, Rumunsko, Bulharsko, Srbsko, Ukrajina). Navíc v případě potřeby pomůžeme také se zajištěním bankovního financování.

Každý projekt a klient jsou jiní. Navrhneme optimální řešení pro danou lokalitu, dodáme vhodné solární panely i ostatní potřebné komponenty a postavíme elektrárnu včetně potřebné infrastruktury. Instalací to pro nás ale nekončí. Pro zákazníky zajišťujeme kompletní provozování FVE, tedy servis, monitoring, administrativu i účetnictví. Zkrátka tak, abyste si mohli maximálně užívat vydělané finance.

Projekty na volné ploše má na starost zakladatel holdingu Solartec, Ing. Jaromír Řehák. Vystudoval elektrotechnologii na VUT v Brně. Pracoval jako vývojový pracovník v Tesle Rožnov, kde se od roku 1989 zabýval právě vývojem fotovoltaických článků. V roce 1993 založil Solartec, který dodnes zajišťuje profesionální služby v oblasti fotovoltaiky. Působil v týmu pro přípravu legislativy obnovitelných zdrojů energie v ČR a v řídícím výboru EU PV Technology Platform v Bruselu. Je autorem řady studií, analýz a koordinátorem mnoha výzkumných projektů v oblasti fotovoltaiky v ČR a EU. Ing. Jaromír Řehák je spoluautorem několika autorských osvědčení registrovaných úřadem průmyslového vlastnictví. Mimo jiné je spoluzakladatelem řady asociací, například Solární asociace. Můžete se tedy spolehnout, že budete v těch správných rukách.

Solární parky

O společnosti

Kontakt

Jaromír Řehák
founder

Zobrazit kontakty

jaromir.rehak@solartec.eu

Přejít do e-shop